Evde İş Fırsatları

6 Comments

Uzun süredir internet üzerinde yapılabilecek bir çok iş dalını deniyor ve gelir elde ediyorum. İnternet her gün, her saat gelişen bir sektör ve bu inanılmaz hızı yakalamak neredeyse imkansız… Böyle bir pazarda, internetten para kazanma yolları neredeyse sınırsız ancak bir çok kişi araştırma ve deneme yapmadığı için bu pazarda başarılı olamıyor.

internet üzerinden hangi işi yaparak para kazanabilirsiniz ?

a. Al – Sat Yaparak 

Yapacağınız iş bir ürünü alıp üstüne kar koyarak satmak… Bu tarz bir girişim için şuanda bir çok internet girişimi mevcut örneğin : gittigidiyor , sahibinden , sanal pazar vs.. vs…

b. Resim Satışı Yaparak 

Yanlış duymadınız resim satışı yaparak dahi gelir elde edebilirsiniz, tabi ki bunun için öncelikle bu işi yapabileceğiniz bir web site gerekiyor. Bununla ilgili şu örnekleri inceleyebilirsiniz; shutterstock.com , 123rf.com

c. Satış Ortaklığı

Benim en çok tavsiye ettiğim alanlardan bir tanesi çünkü hiç bir riski yoktur. Türkiye’de bu işi ciddi anlamda yapan insanların kazançlarını söylemeye bile gerek yok…Bazıları inanmakta halen zorluk çekiyor

d. Network Marketing

Birebir satış olan firmalarda başarıya ulaşmak için ciddi sabır ve tecrübe gerekiyor ancak size şunu samimiyetle söyleyebilirim ki eğer işinizi düzgün yaparsanız çok ciddi gelirler etme imkanına sahipsiniz

e. Bir Siteye Üye Kazandırarak 

Türkiye’de de bunun bir çok örneği mevcut örneğin bir alışveriş sitesine üye gönderirsiniz üye başına belli bir miktar gelir elde edersiniz. Aksiyon bazlı pazarlama olarak satış ortaklığının bir kolu diyebiliriz.

f. Dijital Bir Ürünü Ücretsiz Bir Şekilde Kullanıcının Bilgisayarına İndirmesini Sağlayarak

Pay Per Install olarak geçen başlıktan da anlaşıldığı gibi dijital bir ürünü bir bilgisayara sizin aracılığınız ile indirilmesini sağladığınızda kazanığınız tutardır.

Abartmak istemiyorum ama bunlar gibi bir çok iş dalı mevcut ve bir çoğumuzun bunlardan haberi dahi yok. Örneğin son zamanlarda facebook hayran sayfalarına çekilen üyelerden bile çok ciddi kazançlar sağlanıyor. Evinde boncuk üretip bunlar hakkında bir blog açıp belli bir ziyaretçi kitlesine ulaşan bir ev hanımı yapmış olduğu boncuklu el işlemelerinden para kazanıyor… Zihninizi biraz açın ve basit gibi görünen şeylerle neler yapabileceklerinizi düşünün… Emin olun yapabileceklerinizin farkında bile değilsiniz ! Evde kendinize rahatlıkla iş fırsatları çıkartabilirsiniz. Tek yapmanız gereken düşünürken de vakit kaybetmeden uygulamaktır.

Ben şuanda bir çok iş dalını kendi bünyesinde bulunduran MyORTAK sistemi ile ilgileniyorum, vaktiniz olduğunuz şu yazıyı : http://cagatayberker.com/myortak-nedir/ inceleyip bir gün iş sunuma katılmanızı tavsiye ederim. Sistem ile ilgilenmeseniz bile internet üzerinden yapabileceğiniz işler hakkında fikir sahibi olabilir, kendinizi geliştirebilirsiniz.

2006 -2007 yılında henüz 16 yaşındayken affiliate marketing kavramıyla tanışıp internet tabanlı işler yapmaya başlamış ve kısa sürede fark edilerek Chip dergisine çıkmıştır. Devamı

Çağatay'la Çalış!

Çağatay genç ve dinamik bir organizasyona sahip ve bir çok ülkede organizasyon kurmakta. Gerek yurtiçi gerekse yurtdışı organizasyonlarında yer alabilirsiniz ve kendi işinizi kurmak için bir adım atabilirsiniz!

Çağatay genç ve dinamik bir organizasyona sahip ve bir çok ülkede organizasyon kurmakta. Gerek yurtiçi gerekse yurtdışı organizasyonlarında yer alabilirsiniz ve kendi işinizi kurmak için bir adım atabilirsiniz!

Hemen ücretsiz abonemiz olun!

Diğer yazılar

Bütün yazılara erişin
6 Comments
  • ev hanımlarına iş imkanları
  • 21 Ekim 2012
  Cevapla

  Güzel paylaşım evde yapılacak pek çok iş var bizde sitemizde bunları anlatıyoruz.

  • Abdullah
  • 28 Eylül 2012
  Cevapla

  Çağatay Bey, burada satış ortaklığından çok para kazanıldığı tekrar karşıma çıktı. Sizden bir fikir istiyorum. Cadılar Bayramı yaklaşıyor. Onunla ilgili bir site kurup kıyafet satış, bayrama özel yemek tarifleri, bayram hakkında yazılar vs olan bir site kurup satış ortaklığından ilk defa para kazanmayı düşünüyorum. Ha diyince olmuyor. Siteyi doldurmak lazım. Sizce uğraşmaya değer mi? Yoksa daha hızlı ve aynı miktarda para kazanabileceğim başka bir şey var mı? (Satış ortaklığında.)Varsa örnek verir misiniz?

   • Admin
   • 28 Eylül 2012
   Cevapla

   Adwords için düşünülüyorsa olabilir ancak seo olarak düşünülüyorsa bu düşündüğümüzde daha zor olabilir.

   Adwords : Hemen sonuç verebilecek bir yöntem olduğu gibi reklama para harcadığımız için risk unsuru içerir. Bu yüzden bir kampanyadan gelir elde etmek için bazen sürekli optimizasyon yapmak gerekir bunun içinde belli bütçe gerekebilir.

   SEO : Seo’da risk unsuru hemen hemen yok gibidir, maliyetler azdır. Ancak seo konusuda zaman isteyen bir iştir bu yüzden istediğimiz döneme istediğimiz seviye ye getiremeyebiliriz.

   İngilizceniz varsa Health & Fitness veya Green Products kategorilerinde ki ürünlerle ilgili yazılar yazabilirsiniz. Özellikle yeni çıkan ürünleri takip edip güzel satışlar elde edebilirsiniz.

   Adwords için düşünüyorsak bunların bir çoğuna gerek yok ancak tecrübe edesiye kadar amacımız sadece yatırdığımız almak olmalıdır. Anahtar kelimelerimizi optimize ederek %10 ile %20 kar edebiliriz.

    • Abdullah
    • 29 Eylül 2012
    Cevapla

    Adwords kullanmak daha mantıklı geliyor. Elimde bir kupon var zaten. Bahsettiğiniz konularda makale yazmanın Cadılar Bayramı ile bir ilgisi yok galiba? :) Ne anlatmak istediğinizi biraz daha açar mısınız? Sizce Cadılar Bayramı sitesini kurayım mı? Evet derseniz sadece satış sitesi mi olsun, yoksa resim, yazı vs işe yarar mı?

  • Arif
  • 28 Eylül 2012
  Cevapla

  Çağatay bey inanın artık itimadım kalmadı. Birçok kez denedim uğraştın ama sonuc hem boooooşş

   • Admin
   • 28 Eylül 2012
   Cevapla

   Merhaba Arif Bey,

   Sonuç hep boş ise bir noktada kesinlikle yanlış yapıyoruz demektir. Bu yanlışları anlayabilmek için yapmış olduğunuz çalışmaları yorumda anlatırsanız birebir destek veremesem de buradan yardımcı olmaya çalışırım. Hataları düzeltmeye başladıkça zaten kazanç döngüsü oluşacaktır… Şuanda yaşı 15-16 yaşında olan çok genç arkadaşlarımız bile internet sektöründen çeşitli yollar ile gelir elde ediyor ( adsense vs )

 

Fikriniz Nedir?